Podmínky služby

Úvod

Vítejte na webových stránkách Slané Zuby. Tyto Podmínky služby regulují váš přístup a používání našich služeb, včetně obsahu, funkcionalit a služeb nabízených na naší webové stránce. Přístupem k naší stránce a jejím používáním vyjadřujete souhlas s těmito Podmínkami služby a zavazujete se je dodržovat. Pokud s Podmínkami služby nesouhlasíte, nemáte oprávnění používat naše služby.

Obsah a práva na duševní vlastnictví

Veškerý obsah na našich stránkách, včetně textů, grafiky, log, obrázků a software, je chráněn zákony o autorském právu a právech na duševní vlastnictví. Je zakázáno jakékoli kopírování, reprodukce, rozšiřování, předávání, modifikace nebo jiné využití obsahu bez předchozího písemného souhlasu vlastníka práv. Naše webové stránky poskytují informace a materiály za účelem osvěty a informování o dentální hygieně a péči o zuby. Všechny informace jsou poskytovány "tak, jak jsou" bez jakýchkoli záruk.

Odpovědnost

Neneseme odpovědnost za jakékoli škody vzniklé užíváním informací poskytovaných na našich webových stránkách. I přes naši snahu o poskytování přesných a aktuálních informací, nemůžeme garantovat absolutní správnost všeho obsahu. Uživatel by měl vždy konzultovat příslušného odborníka nebo zubního lékaře před zahájením jakékoli léčby nebo při řešení zdravotních problémů.

Uživatelský obsah

Uživatelé mohou na naše stránky vkládat vlastní obsah, včetně komentářů a recenzí. Tímto udělujete Slané Zuby nevýhradní právo používat, kopírovat, upravovat a distribuovat váš obsah. Uživatelský obsah by neměl porušovat zákony, práva třetích stran ani být urážlivý, nevhodný nebo falešný. Vyhradzujeme si právo odstraňovat jakýkoli obsah, který považujeme za nevhodný nebo porušující tyto Podmínky služby.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek nebo potřeby poradenství ve vztahu k našim službám nebo obsahu, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na [email protected]. Majitel webových stránek: Dalibor Zelenka, Mendlovo náměstí 1/1, 603 00 Brno, Česká republika.

Dalibor Zelenka
Dalibor Zelenka

Jsem stomatolog se specializací na preventivní péči a estetickou stomatologii. Mimo práci v ordinaci rád píšu články a blogy na téma péče o zuby a ústní hygieny, abych rozšířil povědomí o důležitosti pravidelné péče a inovacích v oboru.

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná. Povinná pole jsou označena *

Nejnovější příspěvky

Kontaktujte nás

ODESLAT ZPRÁVU