Ochrana údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Na našem webu Slané Zuby dbáme na ochranu osobních údajů našich uživatelů s nejvyšší možnou péčí. Veškeré shromažďování, zpracování a užívání osobních údajů probíhá v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů. V této části bychom vás rádi podrobně informovali o tom, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme a jaké máte právo na ochranu vašich údajů. Nabízíme vám srozumitelný přehled, abychom vás ujistili o bezpečnosti vašich údajů při návštěvě a používání našeho webu.

K osobním údajům, které shromažďujeme, patří vaše jméno, e-mailová adresa, kontaktní informace a veškeré další údaje, které nám poskytnete prostřednictvím formulářů na webu, například při registraci, podání dotazu nebo při objednávce služeb. Tyto informace používáme primárně pro zpracování vašich požadavků, komunikaci s vámi a poskytování kvalitních služeb. Zavazujeme se tyto údaje nezneužívat ani neposkytovat třetím stranám bez vašeho svolení, s výjimkou případů, kdy nás k tomu zavazuje zákon nebo soudní rozhodnutí.

Ochrana a bezpečnost údajů

Pro zabezpečení vašich osobních údajů používáme řadu technických a organizačních opatření. Naše servery a webové stránky jsou chráněny moderními technologiemi, jako jsou šifrování a protipožární zdi, které zabraňují neoprávněnému přístupu k vašim osobním údajům. Veškeré informace jsou pravidelně zálohovány a uchovávány v bezpečí. Kromě toho proškoluji všechny naše zaměstnance v oblasti ochrany údajů a pravidelně provádíme revize našich bezpečnostních protokolů.

Kontaktní údaje správce

Pokud máte jakékoliv dotazy či obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů, můžete se kdykoliv obrátit na vlastníka webu, pana Dalibora Zelenku, na e-mailovou adresu [email protected]. Poštovní adresa pro případnou korespondenci je Mendlovo náměstí 1/1, 603 00 Brno, Czechia. Jsme zde, abychom zajistili, že vaše práva budou respektována a vaše údaje chráněny.

Dalibor Zelenka
Dalibor Zelenka

Jsem stomatolog se specializací na preventivní péči a estetickou stomatologii. Mimo práci v ordinaci rád píšu články a blogy na téma péče o zuby a ústní hygieny, abych rozšířil povědomí o důležitosti pravidelné péče a inovacích v oboru.

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná. Povinná pole jsou označena *

Nejnovější příspěvky

Kontaktujte nás

ODESLAT ZPRÁVU