Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Význam ochrany soukromí a osobních údajů je v dnešní digitální době nesmírně vysoký. Na webu Slané Zuby si vážíme důvěry našich uživatelů a zavazujeme se chránit jejich osobní údaje s nejvyšší možnou péčí. Tato zásada ochrany osobních údajů popisuje, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Důraz klade především na transparentnost a dává uživatelům možnost lépe porozumět správě a ochraně jejich informací.

Shromažďování informací na našem webu je prováděno s cílem poskytovat lepší služby, zlepšit obsah webových stránek a podporovat efektivní komunikaci. Tyto informace mohou zahrnovat jméno, emailovou adresu, telefonní číslo a další relevantní údaje, které uživatelé dobrovolně poskytnou prostřednictvím formulářů na našem webu. Je důležité pochopit, jak tyto informace používáme k vylepšení uživatelského zážitku a jak jsou chráněny před zneužitím.

Práva subjektu údajů

Uživatelé mají právo na přístup k svým osobním údajům, právo požádat o jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování. Dále mají právo vznést námitky proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. V případě, že mají uživatelé pocit, že jejich práva byla porušena, mají právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Tyto možnosti jsou k dispozici pro zajištění, že uživatelé mají plnou kontrolu nad svými informacemi a mohou aktivně spravovat svůj digitální otisk.

Bezpečnost osobních údajů

Zabezpečení shromážděných osobních údajů je naší prioritou. Používáme řadu bezpečnostních opatření, včetně šifrování a zabezpečených serverů, k ochraně informací před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Všechny osobní údaje jsou uchovávány s nejvyšší možnou opatrností a jsou přístupné pouze vyškolenému personálu, který má nezbytné autorizace.

Kontakt

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně zpracování vašich osobních údajů se neváhejte obrátit na majitele webu Slané Zuby, Dalibora Zelenku, na emailovou adresu [email protected] nebo poštovní adresu Mendlovo náměstí 1/1, 603 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom zajistili, že vaše práva jsou plně respektována a vaše údaje jsou bezpečně chráněny.

Dalibor Zelenka
Dalibor Zelenka

Jsem stomatolog se specializací na preventivní péči a estetickou stomatologii. Mimo práci v ordinaci rád píšu články a blogy na téma péče o zuby a ústní hygieny, abych rozšířil povědomí o důležitosti pravidelné péče a inovacích v oboru.

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná. Povinná pole jsou označena *

Nejnovější příspěvky

Kontaktujte nás

ODESLAT ZPRÁVU