DOKTOR

 ORDINACE

 FINANCE

 ODPOVĚDI
   MUDr. Hana Sochorová, Smetanovo náměstí 1358, 274 01 Slaný, +420 739 304 203
 

ORDINACE


ORDINACE
ORDINAČNÍ HODINY
OBJEDNÁVKA VYŠETŘENÍ
.
.
OBJEDNÁVKA VYŠETŘENÍ

Na čem se vzájemně dohodneme, to dodržíme.

Schůzku a vyšetření si sjednáte nejrychleji telefonicky. Pokud zavoláte v ordinačních hodinách, schůzku si bez dalšího dojednáme a potvrdíme. Během hovoru si upřesním Vaše potřeby a přání, dohodneme si pro Vás nejvhodnější dobu a vymezíme pro Vaši návštěvu čas odpovídající očekávaným výkonům. Vaše návštěva tak bude moci proběhnout podle Vašeho očekávání.

Na návštěvy vymezuji čas dostatečný pro plánované výkony. Některé z nich mohou trvat 15 minut, některé až dvě hodiny. To podle náročnosti výkonu nebo při provedení několika výkonů během jedné Vaší návštěvy.

Protože poskytuji ambulantní péči, navštíví mě během ordinačních hodin obvykle několik klientů neplánovaně - s akutním problémem, bolestí apod. Na tato naléhavá ošetření si ponechávám vedle času pro objednané klienty odpovídající časovou rezervu.

Ne vše se však dá vždy naplánovat. Ošetření může někdy vyžadovat i provedení neplánovaných výkonů, které vyplynuly například z výsledku úvodního vyšetření. Proto v ojedinělých případech může dojít i k tomu, že Vaše návštěva začne s určitým zpožděním. Jde však vždy o výjimku z pravidla, vyvolanou naléhavostí nějakého případu.

Aby vyšetření a ošetření proběhlo k Vaší spokojenosti či aby vůbec proběhlo, je potřeba, abyste dodrželi následující:

Základní pravidla návštěvy ordinace


  • Před návštěvou lékaře si důkladně vyčistěte zuby.

  • Pokud se nachladíte, máte kašel nebo rýmu, či dokonce máte vážnější problémy (zvýšenou teplotu apod.), svou návštěvu telefonicky ihned odvolejte. Ošetření osobám s respiračními chorobami (kromě úrazu či opravdu vážných potíží) nelze poskytnout.

  • Pokud zjistíte, že se na ošetření v dohodnutou dobu nemůžete dostavit, neprodleně návštěvu telefonicky odvolejte a přeobjednejte se na jiný, Vám vyhovující termín.

  • Při příchodu neklepejte na dveře ordinace, rušíte a zdržujete tím ošetření jiného klienta. Buďte si jisti, že svůj diář mám neustále k dispozici a na Vaši návštěvu jsem nezapomněla.

  • Pokud budete požadovat péči hrazenou Vaší pojišťovnou, vězměte si s sebou průkazku pojištěnce. Vždy při návštěvě hlašte případnou změnu pojišťovny!...kdysi se měl každý odvedenec dostavit k odvodu na vojnu "čist, střízliv a nákazy prost"; stručně řečeno, totéž pravidlo platí i pro návštěvu stomatologa...

 
      zavolejte  
 

***