DOKTOR

 ORDINACE

 FINANCE

 ODPOVĚDI
   MUDr. Hana Sochorová, Smetanovo náměstí 1358, 274 01 Slaný, +420 739 304 203
 

DOKTOR   


CO VÁM NABÍZÍM
O CO SE SNAŽÍM
KDO JSEM
.
.
O CO SE SNAŽÍM

Zasloužíte si vypadat perfektně, nebo ne?

Jde o Vaše zdraví, Váš krásný úsměv, o Vaši sebedůvěru. To jsou hodnoty, které byste i Vy sami asi těžko vyčíslili penězi. Proto dávám důraz na prevenci a okamžitý zásah ihned po prvním výskytu problému. Jakmile řešení problému odložíte nebo zanedbáte, následky budou těžší a jejich odstranění náročnější, nepříjemnější a dražší.

Provádím co nejšetrnější zásahy, snažím se o zachování a zlepšení Vašich vlastních zubů, jejich vitality, vzhledu a funkčnosti.

Základní a nezbytnou podmínkou dobrého výsledku je Vaše součinnost a spolupráce. To znamená dodržování správných hygienických návyků, především pravidelné a správné čistění zubů. Velmi důležité je zachovávat míru při konzumaci sladkostí - jak v jídle, tak v nápojích - a případně si zuby ihned po jídle či pití vyčistit. Výbornou pomůckou jsou mezizubní kartáčky, jimiž lze odstranit povlaky právě z míst, kde často dochází k narušení zubní skloviny a ke vzniku kazu. S jejich správným výběrem Vám pomohu v rámci hygienického ošetření.

Pokud u Vás dojde k problémům, používám co nejšetrnější, avšak účinné moderní metody záchrany zubu a zachování jeho přirozeného vzhledu.

Vhodný typ anestezie umožňuje poskytovat bezbolestná ošetření a Vy se tak zbavíte strachu ze zubního lékaře.

 
      zavolejte  
 

***